KREUJEMY WIZERUNEK

ROZWIĄZANIA BIZNESOWE

Proponujemy szeroki wachlarz usług: realizację spotów reklamowych, transmisji live, aftermovie, teledysków, reportaży z wydarzeń, a także filmów szkoleniowych.

Pozytywny wizerunek firmy może jej przynieść nowych klientów i umacniać zbudowane już relacje, uświadamiając istniejących kontrahentów w dobrym wyborze.

PRODUKCJA FILMOWA

Jesteśmy producentem materiałów filmowych. Tworzymy spoty reklamowe, filmy szkoleniowe, relacje i produkcje pełnometrażowe. Produkcja filmowa wymaga profesjonalnego sprzętu, pracy doświadczonych operatorów oraz kreatywnych pomysłów. 

FOTOGRAFIA

Zajmujemy się fotografią biznesową oraz eventową. Odpowiednia, przyciągająca wzrok reklama, to gwarancja sukcesu Twojego biznesu a zdjęcia pomogą Ci ją stworzyć. Pracujemy przy wydarzeniach kulturalnych, reportażach oraz sesjach wizerunkowych. 

POSTPRODUKCJA

Przygotowujemy materiały w etapie postprodukcji. Koloryzacja i montaż materiałów filmowych, edycja oraz mastering materiałów audio. Obróbka materiałów fotograficznych i graficznych wraz z przygotowaniem pod publikację we wszystkich kanałach medialnych.

Zakres usług

AFTERMOVIE

RELACJA Z WYDARZEŃ

TELEDYSK

REPORTAŻ

TRANSMISJA LIVE

FOTOGRAFIA EVENTÓW

FILM REKLAMOWY

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Wideo marketing – przyszłość reklamy

Wśród różnych form e-marketingu na prowadzenie wychodzi wideo marketing i jeżeli dotychczas ignorowałeś ten sposób reklamy, najwyższy czas, aby przyjrzeć mu się bliżej. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w ciągu najbliższego czasu wideo w Internecie będzie nabierać coraz większego znaczenia. Jeśli korzystasz z mediów spoełcznościowych, na pewno zauważyłeś, jak mocno rozwija się ta forma przekazu. 

Dodając wideo do swojej strategii marketingowej, masz szansę by popchnąć swoją markę mocno do przodu. Treść wideo jest konkretna, dostępna, prosta w odbiorze
i w interakcji, dzięki czemu jest naprawdę świetnym narzędziem, które może znacznie wzmocnić Twoją markę. Dzięki temu, jak szybko i łatwo się rozprzestrzenia, wideo wyróżnia się na tle innych form marketingu. Zrób świetną reklamę, a zostanie ona udostępniona przez wiele osób.

 

%

populacji to wzrokowcy

%

klientów chętniej kupi produkt po obejrzeniu filmu na jego temat

%

udział materiałów wideo w ruchu internetowym

%

tyle informacji zawartych w wideo zapamiętują odbiorcy

Dlaczego GRUPA REEDY MEDIA?

Pracujemy zgodnie
z zasadami sztuki filmowej. Posiadamy niezbędne wykształcenie oraz szkolenia w zakresie produkcji filmowej.

Działamy jako oficjalnie zarejestrowana firma, dzięki czemu mamy możliwość wystawienia rachunku oraz podpisania umowy.

Stale rozwijamy nasze zaplecze sprzętowe, dzięki czemu masz pewność, że produkcja będzie zrealizowana na najwyższym poziomie.

Jak to wygląda „od kuchni”?

LAT DOŚWIADCZENIA

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

WYKONANYCH RELIZACJI

ODSŁON FILMÓW NA YOUTUBE

NASI KLIENCI

NASZE REALIZACJE

KONTAKT

Dane kontaktowe

Grupa Reedy
+48 602 189 839
biuro@grupareedy.pl
33-100 Tarnów os. Zielone 20/30
NIP: 873 238 58 48

Formularz kontaktowy